Дитина

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА для дітей від 2 до 7 років "Дитина" створена відповідно до Базового компонента дошкільної освіти і представляє собою комплексну варіативну програму, яка враховує всі вимоги до змісту дошкільної освіти.

Зміст освітньої роботи з дітьми структурований на принципах інваріантності та варіативності, що дозволяє відійти від традиційної системи занять, інтегрувати різні види діяльності та тісно пов'язувати їх з реаліями життя, потребами та інтересами сучасних дітей.

Завдання програми - представити зміст роботи з дітьми різних вікових груп, який відповідає їхнім віковим особливостям та узгоджується з концепцією і програмою НУШ.

Основний акцент робиться на етично-естетичному аспекті освітнього процесу, який сприяє формуванню основ ціннісних орієнтацій особистості та її духовному розвитку.

Реалізація програмних вимог забезпечить створення належних умов для зростання здорової, щасливої, самодостатньої та творчої особистості.

Submenu